Wojna na naklejki trwa w najlepsze. Była "Strefa wolna od LGBT", a teraz przyszedł czas na wlepki z napisem "transfobiczny śmieć"

Jeszcze nie umilkły echa afery z naklejkami "Strefa wolna od LGBT", a już mamy kolejną. Na szybie sklepu "Narodowy" pojawiła się bowiem wlepka z napisami: "transfobiczny śmieć" oraz "homofobiczna spi****lina". 

Młodzież Wszechpolska nie ma wątpliwości, że za tęczowymi wlepkami stoją zwolennicy LGBT. Ich zdaniem akcja jest zemstą za naklejki dołączone do "Gazety Polskiej", a sama sytuacja pokazuje hipokryzję tego środowiska, które "krzyczy najgłośniej o szacunku i tolerancji", a samo szerzy mowę nienawiści.

Kto dokładnie stoi za wulgarną wlepką, przylepioną na witrynie sklepu sprzedającego patriotyczną odzież? Na ten moment nie wiadomo, można jedynie spekulować. Pewne jest, że podobne naklejki pojawiały się już wcześniej w przestrzeni publicznej, a nawet na drzwiach mieszkań osób mających konserwatywne poglądy.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

5-4 =

Opinie użytkowników

Ja 11.09.2019 No co? Chrzescijańskie oko za oko...
Ferdek 10.09.2019 Powinniście tą naklejkę nosić "Z DUMĄ!" Jestem transfobiczny, jestem homofobiczna i uj wam do tego, żadna "mniejszość" nie sanująca "większości" nie zasługuje na szacunek.