Skandal w warszawskiej podstawówce! Zorganizowano turniej pod barwami LGBT

Tolerancji w Polsce ciąg dalszy. W jednej z warszawskich szkół na Ursynowie zorganizowano turniej siatkówki LGBT. 

Organizacją zajął się Warszawski Klub Piłki Siatkowej „Volup”. W zawodach mieli wziąć udział homoseksualni gracze z różnych krajów. Na stolikach, przed wejściem do sali, gdzie odbywał się turniej, miały leżeć ulotki propagujące środowisko LGBT.

Całą sprawę skomentował adwokat Marcin Iwanowski: "Sala sportowa w szkole została udostępniona środowisku LGBT, które w sposób jednoznaczny promuje zachowania niezgodne z moralnością. Bulwersuje szczególnie to, że na terenie szkoły zamieszczono również ekspozycję materiałów erotycznych wraz z ulotkami wskazującymi na treści erotyczne, a nawet pornograficzne. Tego typu wydarzenia w szkole publicznej są nie do przyjęcia, ponieważ są demoralizacją dzieci. Wprawdzie tego dnia nie odbywały się zajęcia, natomiast dzieci były obecne w szkole, co zostało zarejestrowane na nagraniach z miejsca zdarzenia".

Co ciekawe, z turnieju wyrzucono dziennikarza telewizji wpolsce.pl. Maciej Zemła w rozmowie z portalem wpolityce.pl stwierdził, że "w pewnym stopniu pewnie chodziło o sport, ale jak się okazało, także o promocję gadżetów erotycznych, co nie powinno mieć miejsca w szkole podstawowej". Dziennikarz miał nagrać to, co zastał na turnieju, jednak w pewnym momencie został otoczony przez uczestników i wyrzucony ze szkoły. 

Radni Prawa i Sprawiedliwości domagają się wyjaśnień od władz Warszawy i prezydenta Rafała Trzaskowskiego. "Oburzyło nas nie to, że taki turniej miał miejsce, ale kwestia związana z całą oprawą tego wydarzenia; z promocją materiałów i promocją homoseksualizmu jako formy prezentowania innej orientacji" - przekazał Jacek Ozdoba.

"Sport to zdrowie i nie ma problemu, żeby jakakolwiek grupa mogła organizować swoje turnieje. Niemniej jednak w tym przypadku towarzyszyła temu specyficzna oprawa, która z pewnością nie powinna towarzyszyć jakiemukolwiek wydarzeniu w szkole publicznej" - dodał inny radny, Sebastian Kaleta.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

4+6 =

Opinie użytkowników

Marcin 31.05.2019 Boże zejdź na dół i ogarnij tem syf...