Tolerancja i miłość w praktyce. Taylor Swift przedstawiła protestujących przeciwko LGBT jako prymitywów

Bijąca rekordy popularności piosenkarka, Taylor Swift, wypuściła niedawno teledysk, w którym wyśmiała przeciwników LGBT. 

W teledysku do "You Need to Calm Down" przedstawiła przeciwników LGBT, jako wściekłych, bezzębnych i niewykształconych przedstawicieli klasy robotniczej, którzy w rękach dzierżą transparenty z błędnie napisanymi hasłami. Określiła ich nawet jako "żyjących w ciemnych wiekach". Teledysk został tak skonstruowany, aby wzbudzał uczucie niechęci wobec osób wyznających inne niż piosenkarka poglądy. Piosenkarka zapomniała jednak o tym, że nie wszyscy zwolennicy LGBT są świetnie wykształceni i mają nienaganną prezencję - wielu z nich pochodzi przecież z takich środowisk, z jakich Swift się naśmiewa... Dodatkowo, homofobów można spotkać wśród wielu grup społecznych i kulturowych, nie tylko tych robotniczych. 

Klip, jak i sam utwór utrzymane są w aktywistycznym tonie. Gwiazda pop od dłuższego czasu promuje LGBT, zachęcając również do podpisania petycji do Senatu o wsparcie ustawy o równości. 

Teledysk w ciągu zaledwie dwóch dni został już obejrzany ponad 30 mln razy.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

4+9 =

Opinie użytkowników

kate 25.06.2019 HAHA. Nawet zabawne podoba mi się. Przestańcie ludzie ciągle na wszystko i wszystkich narzekać i weźcie się do roboty - klimat się zmienia a wy popijacie kolę z plastików.
A 20.06.2019 To takie amerykańskie... obrzucanie sie jedzeniem... a teraz dochodzi do tego ..... dostane za to blokadę? Wszyscy wiemy co mam na mysli
Marek Zegarek 20.06.2019 Opinie, preferencje, poglądy produktu pod nazwą Taylor Swift, to tak jakby napisać artykuł pt. "Proszek do prania popiera środ.lgbt", "Papier toaletowy, chce być od dzisiaj tęczowy"..itd
mgk 20.06.2019 ale badziew
Xyz 20.06.2019 Przerost ego idzie w parze z ideami lewicujących osób oderwanych od rzeczywistości..
Bron 20.06.2019 Sama wywodzi się z wartościowej i tradycyjnej rodziny, niestety skrajnie lewicowy amerykański show business łamie kręgosłupy. Warto się za nią pomodlić.
Lukasz 20.06.2019 Rasistka