To nie koniec kłopotów Polaków w Parlamencie Europejskim! Będą naciski w sprawie imigrantów?

Ursula von der Leyen to kandydatka na szefa Komisji Europejskiej, w której Polska niedawno jeszcze dostrzegała sprzymierzeńca. Przed dzisiejszym głosowaniem niemiecka polityk przedstawiła kilka najważniejszych postulatów oraz plan działania na najbliższe lata. Czynności, które ma zamiar podjąć dla Polaków, Węgrów oraz Włochów brzmią jak groźba.

Jednym z priorytetowych działań ma być zadbanie o „praworządność” w państwach członkowskich. W praktyce stwierdzenie to oznacza dalszą ingerencję Niemiec oraz innych mocarstw w politykę krajów, które nie boją się walczyć o własny interes.
Kolejnym postulatem polityk będzie „przeprojektowanie europejskiej polityki migracyjnej, tak aby różne kraje miały wspólny ciężar przyjmowania migrantów”.

To z kolei wiąże się z dalszymi naciskami i sankcjami, które czekają na państwa sprzeciwiające się zalewowi często groźnych imigrantów z Bliskiego Wschodu.

Polska gospodarka prawdopodobnie ucierpi również z powodu zaostrzonej polityki dotyczącej ochrony środowiska. Niemiecka kandydatka ma zamiar wprowadzić bowiem podatki od emisji dwutlenku węgla. Ursula von der Leyen chce również rozwinąć system zapomóg oraz zasiłków, które zapełniają kieszenie m.in. imigrantów i znacznie osłabiają finanse państw członkowskich, a także zachęcają nachodzców do dalszej eskalacji cywilizacyjnej.

Polski rząd, który zablokował kandydaturę niebezpiecznego dla naszych interesów narodowych Timmermansa, niestety nie cieszył się długo ze swojego na pozór strategicznego posunięcia. Kandydatura van der Leyen zapowiada się bowiem jako kontynuacja krzywdzącej dla nas polityki europejskiej.

Głosowanie, które odbędzie się dziś o godzinie 18.00, będzie głosowaniem tajnym

(źródło)/(źródło 2)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

2+5 =

Opinie użytkowników

Joko 19.07.2019 To żaden kłopot dla przyzwoitych ludzi.
Rafał 17.07.2019 @Krystian. To nie UE tylko strefa Schengen temu służy co opisałeś/
Krystian 16.07.2019 Unia europejska powstał po to aby nie było problemów w komunikacji między granicami, Polska nie musi przyjmować uchodźców i nawet kary nie dostanie, chodzi nam grożą, Syryjczycy i afrykanistyczny nie należą do Unii europejskiej tak jak Ukraina i my jako Polacy nie musimy ich przyjmować. Angela w tej sprawie nic nie może zrobić bo nie można narzucać państwu członkowskim swojej woli.
Wojtek 16.07.2019 Niemcy nigdy nie odpuszczą. muszą zniszczyć żydowskie plany w Polsce
123 16.07.2019 Jesli szybko sie nie wymiksujemy z UE to bedziemy za rok lub dwa w kompletnie czarnej d.