Tak się zakłamuje historię! Skandaliczna wystawa w imię "multi-kulti"

Szokującą wystawę, przedstawiającą przeinaczone fakty historyczne, od jakiegoś czasu zobaczyć można w Muzeum Historii Miasta Birmingham. Już od wejścia zwiedzających witają slogany sugerujące, że to właśnie migracja stworzyła tę miejscowość.

Niepokojące jest, że wystawa ta skierowana jest przede wszystkim do ludzi młodych i dzieci, podatnych na indoktrynację i chłonących fałszywą ideologię liberalnej polityki edukacyjnej.

Niestety, media milczą o tym. O sprawie dowiedzieliśmy się przypadkiem, kiedy natrafiliśmy na relacje uczestników wystawy na forach internetowych oraz we vlogach. 

W oczy rzucają się spreparowane fotografie, na których widoczni są doklejeni Afro-Anglicy. Na kilku z nich dostrzec można także ślady celowego przyciemniania skóry osób przedstawionych na zdjęciach. Wszystkie zabiegi dokonane na zabytkowych zdjęciach starano się przeprowadzić za pomocą programów komputerowych. Na wystawie nie mogło zabraknąć takich "tradycyjnych angielskich” artefaktów, jak figurki przedstawiające szamanów i czarnoskórych ludzi.

W muzeum na każdym kroku można natknąć się na notki nawiązujące do handlu niewolnikami. W historii miasta, według organizatorów, nie mogło zabraknąć ilustracji przedstawiających białych ludzi ścigających czarnoskórych - po to, aby schwytać ich w niewolę.

Jeden z komunikatów umieszczonych na ścianie muzeum traktuje, jakoby to właśnie czarnoskórzy ludzie budowali już od XV i XVI potęgę Birmingham. Według twórców wystawy, to nie rewolucja przemysłowa była powodem urbanizacji i rozbudowania się tych terenów, a właśnie różnorodność kulturowa. Na większości fotografii przedstawiono czarnoskórych mieszkańców tego miasta. Co więcej, jeden z nich przedstawiony jest w stroju średniowiecznego, angielskiego rycerza. Fotografie reszty mieszkańców ukazane są w niezwykle tendencyjny sposób. Mianowicie, osoby o innym odcieniu skóry niż biały uśmiechają się ochoczo do zdjęć, natomiast przedstawiciele białej rasy człowieka są ewidentnie smutni lub np. otyli. Podkreślić należy, że występują na tej wystawie w znacznej mniejszości.

 

Również na filmach edukacyjnych, które zobaczyć można w muzeum, występują praktycznie tylko i wyłącznie czarnoskórzy aktorzy. Wcielają się oni w rolę rycerzy i zakonników, co kłóci się z zawartym w źródłach historycznych poglądzie na temat dziejów średniowiecznej Europy. Na jednym z nagrań widoczny jest waleczny wojownik o afrykańskich rysach twarzy, który broni białego ubogiego człowieka. Z opisu wynika, iż odważny rycerz to muzułmanin. Na wystawie nie zabrakło również gabloty poświęconej związkom LGBT, jako części historii miasta.


Mimo że obecnie duża część tej miejscowości zamieszkiwana jest przez czarnoskórych mieszkańców, przedstawione w placówce eksponaty są niezwykle kontrowersyjne. Cała sytuacja zaczyna przypominać tę rodem z książki "1984” Orwella. Ideologia multi-kulti zaczyna występować w roli doktryny, wymierzonej w umysły najmłodszych, przyprowadzanych do Muzeum przez wychowawców i nauczycieli.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

1+8 =

Opinie użytkowników

ministrant 26.10.2019 niedługo okaże się, że to czarni skolonizowali Amerykę i później gdy przyjechali biali z litości oddali im się w niewolę
Gizmo 12.01.2019 Jednym z najsłynniejszych pokazów w historii, była prezentacja 400 Aborygenów oraz mieszkańców Afryki podczas Wystawy Światowej w Paryżu w 1889 roku, tej samej podczas której, prezentowano takie cuda techniki jak zbudowaną specjalnie na te okazję wieżę Eiffla! Do Paryża przybyło wówczas 18 tysięcy widzów, którzy mogli oglądać prezentowanych na wybiegach „dzikich”.Tyle o rycerzach z afryki
WhiteMan 12.01.2019 Za 20 lat będzie powszechnie wiadomo, że biali byli niewolnikami czarnych. Znani naukowcy, matematycy... wszyscy byli czarni. Biali hetero rasiści tylko wszystko psuli. Zobaczycie.
mikołaj 12.01.2019 kopernik też była murzynką
kar97 12.01.2019 Tylko zapomnieli dodac ze oczywiscie uczestniczyli w budowie miasta ale pod batem jako niewolnicy w czasach budowy miasta
Mag.... 11.01.2019 Obrzydliwe fałszerstwo.
rafal 11.01.2019 bomba smierdziuszka i...