Szokująca wypowiedź Magdaleny Środy! Co łączy muzułmanów, wieprzowinę i klimat? Te słowa przejdą do historii...

Muzułmanie, wieprzowina, klimat - co mają ze sobą wspólnego? Zdaniem Magdaleny Środek, bardzo dużo.

Zdaniem publicystki, sprowadzenie muzułmanów do Polski pozytywnie wpłynęłoby na klimat. W jaki sposób? "Muzułmanie nie jedzą wieprzowiny, co by z całą pewnością ograniczyło hodowle, a ograniczenie hodowli by poprawiło klimat w Polsce, więc to mogłoby być też pozytywne" – oświadczyła prof. Magdalena Środa podczas otwartego wykładu na Uniwersytecie Warszawskim. 

Dodała przy tym, że obawy Polaków względem imigrantów opierają się przede wszystkim na lęku przed młodymi, samotnymi mężczyznami "bo oni są agresywni, mają różne pomysły autodestrukcyjne". Oświadczyła również, że jej zdaniem "lęki przed muzułmańską imigracją są lękami genderowymi".

Coś czujemy, że ten wykład przejdzie do historii...

(źródło)

 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

5-3 =

Opinie użytkowników

Roman 18.08.2019 Jesli podatki idą na ksztalcenie takich idjotek to należało by zlikwidowacz uczelnie
Baron 09.06.2019 Żeby do tego doszło, Polacy musieliby ograniczyć spożycie wieprzowiny. Sprowadzenie muzułmanów zwiększyłby jedynie hodowlę krów i spożycie wołowiny. Chyba że bierze pod uwagę ograniczenie liczby Polaków przez sprowadzonych muzułmanów. To ma sens.
Tomasz 08.06.2019 Zawsze wiedziałem że tytuły nie czynią z człowieka mądrego
Kamil 07.06.2019 Zaraz zaraz ,ale spozycie wieprzowiny by sie nie zmniejszylo chyba ,że pani "profesor" z góry zakłada ,że po przybyciu muzułmanów Polaków by "ubyło" albo by ich z islamizowali. To rzeczywiście bardzo pozytywne spostrzeżenie ;)
Lysy 07.06.2019 Bo jedzą kury, owce, kozy, krowy, których przecież się nie karmi i tym samym nie produkują odchodów - ergo nie wpływają destrukcyjnie na klimat.
Patriota 07.06.2019 Co za bzdury
r-20 07.06.2019 Kto by pomyślał, że można coś tak durnego wymyślić. To chyba jest jakaś choroba.