Szok. Oto, czego Niemcy uczą dzieci! W szkołach powstaną toalety... dla "trzeciej płci"

W Niemczech, w Bawarii, w trzech szkołach podstawowych planują wprowadzenie toalet dla uczniów, którzy nie potrafią określić swojej płci.  

Według rzecznika bawarskiego Ministerstwa Edukacji toalety znajdować się będą póki co w trzech szkołach. W Garching już rozpoczęto prace. W Taufkirchen projekty na razie konsultowane są z architektami. Natomiast w Pullach zakończono konsultacje z pedagogiem.

Cały pomysł pojawił się zaledwie miesiąc po tym, jak Bundestag przegłosował ustawę, która uznała istnienie "trzeciej płci".

Rodzice mają prawo uznać, że dziecko już od urodzenia nie posiada żadnej nam znanej płci. Taka "zmiana" musi być skonsultowana z lekarzami.

W 2017 roku również Kanada uznała istnienie "trzeciej płci". W paru amerykańskich stanach można ją nawet wpisać w oficjalnych dokumentach. Podobnie ma być w Holandii, gdzie zlecono prace nad odpowiednią ustawą...

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

6-3 =

Opinie użytkowników

Polak 10.02.2019 Z tego dobrobytu który kiedyś meli powalilo sie "niemcom" we blach. Szkoda nawet słów, nie szkoda mi ich. Niedługo i tak muzole ich przejmą.
Sinecode 10.02.2019 Setki lat rozwoju nauki diabli biorą bo dewiacje, zboczenia i choroby psychiczne są uznawane za normalność...