Szok! Legalna aborcja w trakcie porodu?! Kolejny stan chce wprowadzić kontrowersyjne prawo...

W zeszłym tygodniu przedstawicielka partii Demokratów przedstawiła szokujący projekt dotyczący poprawki do prawa stanowego odnośnie aktu aborcji. W treści tego dokumentu widnieje zapis o możliwości usunięcia dziecka nawet w trakcie porodu.

Kathy Tran wyraźnie zaznaczyła, że po wejściu projektu ustawy w życie, zabieg aborcji będzie można wykonać niezależnie od stopnia zaawansowania ciąży. Ustawa ta bowiem nie przewiduje żadnej granicy. Kiedy obecni na sali politycy zaczęli dopytywać o szczegóły zmian w prawie, kobieta zdradziła szokującą prawdę. Według delegatki demokratów sprawa pozbycia się rodzącego się już dziecka, to indywidualna decyzja lekarza oraz kobiety. Medyk będzie miał prawo zakończyć rozwiniętą ciążę w przypadku, kiedy chodzi o zapobieganie śmierci lub upośledzenia zdrowia psychicznego, lub fizycznego pacjentki. Nagranie z obrad bardzo szybko przedostało się do sieci, robiąc głośne zamieszanie w mediach, a sama polityk usunęła konta z mediów społecznościowych.

Niestety, podobne prawo udało się wprowadzić już w stanie Nowy Jork. Reprezentanci Republikanów wyrażają głośną dezaprobatę dla takich pomysłów. Czy tak drastyczne przesuniecie granicy ludzkiej moralności, nie stanowi przypadkiem niebezpieczeństwa dla naszej cywilizacji? Czy nie stajemy się zbyt mocno obojętni na śmierć? Czekamy na wasze komentarze.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

6×3 =

Opinie użytkowników

Bartolomeo 07.02.2019 Ciekawe, pewnie jak odpowiednio dużo dzieci z niechcianych ciąż jakoś przeżyje, pojawi się ruch, który mocno ukruci te "zapędy wolnosciowe".
Łukasz 07.02.2019 Nic dodać nic ująć Paweł.
Anita 06.02.2019 Ciekawe dlaczego na niej nikt nie wykonał eutanazji w trakcie porodu? Bo kiedyś ludzie mieli więcej szacunku do ludzkiego życia, a teraz? Do czego to wszystko zmierza?
Paweł 06.02.2019 Brzydzę się takimi ludźmi !! Jak można dopuszczać do morderstwa (bo tak to się nazywa) człowieka, w obronie którego nikt nawet nie stanie ?!! "przerwać ciążę" ?? co to za określenie ??!! Ludzie podurnieli do reszty.... ZABIJAJĄ własne potomstwo a walczą o humanitarną śmierć jakiegoś karpia czy wożą genetycznie modyfikowane, nieudolne psy w spacerówkach w strojach dla dziecka !! Boże widzisz a nie grzmisz ?? dlaczego ?? Ja nie dałem swojego dziecka zabić mimo iż miało urodzić się z nie wiadomo jaką wadą wrodzoną i co ??!! mam super zdrowego synka !! Tylko piz_dy i eunuchy nie ZABIJAJĄ własne dzieci !! Brzydzę się takimi ludźmi bezgranicznie !! sorki ... to nie ludzie.... to wypaczeńcy rasy ludzkiej .