Streamerka obrażająca Polskę i Polaków wróciła do nagrywania! Ban trwał zaledwie 30 dni...

Miesiąc temu nagłośniliśmy bulwersującą wypowiedź jednej ze streamerek, która powiedziała, że Polacy powinni zostać zabici przez nazistów. Konto Mewlies zostało wówczas zablokowane, jednak nie na długo. "Banicja" trwała zaledwie 30 dni, bo już kilka dni temu dziewczyna wróciła do streamowania. 

Przy okazji powrotu na Twitch, dziewczyna "wytłumaczyła się" ze swoich rasistowskich, ksenofobicznych słów. Mewlies wyjaśniła, że nie wie, dlaczego tak powiedziała i czasami mówi rzeczy, których nie zna znaczenia albo których tak naprawdę nie ma na myśli. I tyle. 

Link do profilu Mewlies.

Czy 30-dniowy ban to wystarczająca "kara" za tak ksenofobiczne słowa? Dla porównania przypomnijmy, że kilka dni temu kanał publikujący nagrania z czasów II wojny światowej został usunięty z YouTube'a za... mowę nienawiści. 

Mewlies juicy burp from r/LivestreamFail
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

5×5 =

Opinie użytkowników

Kaziu 13.09.2019 Bez komentarza Stany Zjednoczone to banda matołów, którzy nie potrafią liczyć do 100. Każdy Polak co w Polsce nie daje rady w stanach wielki karierowicz . Poziom nauczania w USA to tragedia , wcale się nie dziwię że tak powiedziała , pewnie nawet nie wie gdzie Polska jest na mapie
Skinhead 12.09.2019 Chodź pogadamy. W sumie to nie mamy o czym jak nie znasz słów znaczenia. Pusta ruro