Znana aktorka przeprasza za... bycie białą!

Amerykańska aktorka Rosanna Arquette na Twitterze przeprosiła za swój kolor skóry.

"Chciałabym przeprosić za to, że urodziłam się biała. Ten przywilej mnie obrzydza. Jest mi bardzo wstyd". Nie jest do końca jasne, dlaczego aktorka dodała taki wpis. Arquette należy do celebrytek, które otwarcie krytykują rządy prezydenta Donalda Trumpa. Również na Twitterze, aktorka wypowiedziała się na temat rządów Stanów Zjednoczonych, nazywając je "chorą dyktaturą". Tłumaczyła to tym, że to właśnie politycy znormalizowali homofobię i gwałty na tle rasowym.

Co do polityki Donalda Trumpa, aktorka uważa, że przez to, iż zaostrzył on prawo imigracyjne, "dzieci są chore i umierają w okrutnych obozach koncentracyjnych na terenie Stanów Zjednoczonych. Tak wygląda dziedzictwo administracji Trumpa". 

Dodatkowo, Arquette dodała również wpis że zdjęciem flag amerykańskich: "Nigdy więcej nie stanę za flagą". 

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

9-2 =

Opinie użytkowników

ggg 27.08.2019 Yasmine Mohammed jest byłą muzułmanką, a także byłą żoną członka Al-Kaidy. Dziś kobieta ostrzega przed naiwnością w stosunku do religii, którą porzuciła. Co więcej, zauważa, że islam jest zagrożeniem dla Zachodu: "Demokracje zachodnie cierpią z powodu toksycznej mieszanki arogancji i naiwności, która czyni je samozadowolonymi. [Kraje Zachodu] Nie doceniają potęgi islamu, patrzą na to, co zrobili muzułmanie w innych krajach i arogancko myślą, że "nam to się nie przydarzy", mimo że dzieje się to tuż pod ich nosem" - mówi w wywiadzie z "Jerusalem Post". Mohammed krytykuje również osoby o poglądach lewicowych, twierdząc, że "sercem naiwności Zachodu jest niepokojący sojusz islamu z lewicą": "Zakładają hidżab Barbie, noszą na wybiegach, są na okładkach czasopism. Narzędzie ucisku, ubranie, które utrwala kulturę gwałtu, jest celebrowane przez kobiety, które twierdzą, że są postępowe. Chcą wolności dla siebie, ale chętnie wspierają ujarzmienie innych kobiet".
Maciek 23.08.2019 Nie ma się co dziwić. całe Hollywood to siedlisko du..kracji. Z popierających republikanów to jedynie się ostali Arni i Eastwood. Cała reszta ma problemy z deklem.
ggg 21.08.2019 "Poprawność polityczna" ma się nijak do poprawności równości ras,bo ta powinna obowiązywać każdą ze stron,gdy pierwsza Stara się zupełnie wyeliminować biała rasę,a takie puste dziunię to osiągnęły już szczyt tej głupoty skoro tak żałuje,niech więc niech odda się w ręce jako niewierna oni wyręczą ją z tego obrzydzenia posyłając jako kolejną wątpliwą dziewicę na łono Allaha
Janek 20.08.2019 Ta to ma coś z deklem
Anna 20.08.2019 na głupotę rady nie ma...