Pomysłowość imigrantów nie zna granic! Nie uwierzysz w czym chcieli przekroczyć granicę [WIDEO]

Pomysłowość nie zna granic. Jak donoszą media, hiszpańska straż graniczna udaremniła próbę przedostania się przez granicę 2 mężczyzn. Sprytni imigranci chcieli przeprawić się na drugą stronę ukryci w materacach.
  

Materace szczelnie owinięte folią były zamontowane na dachu samochodu. Kiedy strażnicy graniczni postanowili dokonać kontroli pojazdu, ich szczególną uwagę skupiło przewożone przez kierowcę wyposażenie sypialni. Oficerowie rozpakowali więc ładunki, a wtedy ich oczom ukazał się niecodzienny widok. Mianowicie, we wnętrzach materaców znajdowali się dwaj czarnoskórzy mężczyźni.

Młodzieńcy, którzy w ten nietuzinkowy sposób postanowili dostać się do Hiszpanii, są zdrowi i nie potrzebują pomocy medycznej. Kierowca, który próbował przeszmuglować obu na drugą stronę granicy, uciekł strażnikom. Film z akcji hiszpańskich kontrolerów ukazał się w sieci.

W mediach co rusz słyszy się o kolejnych próbach nielegalnego przekraczania granic Unii Europejskiej przez imigrantów z krajów arabskich i afrykańskich, jedne mniej, drugie bardziej tragiczne w skutkach. Można się tylko zastanawiać ile takich lub podobnych transportów nie zostało zatrzymanych...

Czy wpadlibyście na taki pomysł? Czekamy na wasze komentarze.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

9-4 =