Polski poseł wystąpił w arabskiej telewizji. Padły mocne słowa o imigrantach [VIDEO]

Dominik Tarczyński, poseł z Prawa i Sprawiedliwości, udzielił wywiadu arabskiej telewizji Al Jazeera.

Polityk otwarcie mówił o tym, jakie ma zdanie na temat imigrantów oraz wielokulturowości. Wywiad pojawił się w jednym z programów telewizji, a dokładnie w "UpFront".

Tarczyński zdecydowanie bronił polityki imigracyjnej PiS-u.

"Nie chcemy, aby Polska została przejęta przez muzułmanów, buddystów lub kogoś innego i nikt nigdy nie zmusi nas do przyjmowania muzułmanów, buddystów i niewierzących w ogromnych ilościach. Polskie prawo jest jasne, jeśli chcesz tu żyć, złóż dokumenty, podanie o wizę, pokaż, że nie masz kryminalnej przeszłości" - zdecydowanie podkreślił polityk.

Mając na uwadze życie w wielokulturowym społeczeństwie, które miał okazję poznać w Wielkiej Brytanii i USA, Tarczyński dodał, że dla niego takie właśnie społeczeństwo "to nie jest wartość, to nie jest cnota. Kultura chrześcijańska, prawo rzymskie, greccy filozofowie, to są dla nas cnoty".

Polityk podkreślił jednocześnie, że w Polsce nie chodzi o niechęć rasową, bądź religijną, ponieważ najważniejsze jest bezpieczeństwo i rozsądek. 

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

4×4 =

Opinie użytkowników

jarek 20.11.2019 Widać mięknie pod naporem. łagodnie jak ketchub bez przypraw. Nie poznaje tego Pana
Grace 20.11.2019 Brawo panie Tarczynski . Brawo
Andrzej 20.11.2019 I tak powinien wypowiadać się każdy polityk
dionizos 20.11.2019 ta i ciekawe skad te duze miasta sa juz tak kolorowe, oni sie nie wyprowadza. Wiadomo ze to tez studenci, ale wiekszosc to imigranici zarobkowi(dla korporacji).Sciema PiSu nie maja zreszta nic do gadania. Ządzą Yydzi i tyle.