Pojechała na wymarzony urlop do Włoch. Została zgwałcona w centrum miasta przez gang czarnoskórych

44-letnia Brytyjka wybrała się na wymarzony urlop do Mediolanu. Niestety, będzie go wspominać jako najgorszy w jej życiu... W centrum miasta została zaatakowana i zgwałcona przez grupę czarnoskórych.

Brytyjka udała się na spacer do parku znajdującego się w jednej z najpiękniejszych dzielnic w Mediolanie. Przed tragicznym zdarzeniem, kobieta wraz z przyjaciółką piła alkohol przy malowniczym Naviglio Grande. W pewnym momencie się rozdzieliły, a 44-latka ruszyła samotnie ulicą Via Conca del Naviglio. Zgodnie z jej relacją, w pewnym momencie ktoś ją zaatakował i wciągnął do krzaków znajdujących się w pobliskim parku. Jak zeznała policji, napastników było pięciu i opisała ich jako przybyszów z Północnej Afryki. Około godziny 3:30 mieli ją okraść, a jeden z mężczyzn zgwałcił ją. "Przemoc była powtarzana i trwała przez długie minuty" - powiedziała ofiara.

44-latka została odnaleziona przez jednego z przechodniów około godziny 6 rano, który niezwłocznie zaalarmował policję. "Zostaliśmy wezwani przez przechodnia, który zobaczył rozczochraną kobietę, częściowo ubraną, we wczesnych godzinach porannych" - podał rzecznik policji. "Początkowo sądzono, że kobieta padła ofiarą napadu, gdyż powiedziała funkcjonariuszom, że jej telefon został skradziony, ale potem powiedziała nam, że została zgwałcona". 

Monitoring miejski uchwycił w pobliżu zdarzenia grupę czarnoskórych mężczyzn.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

2×5 =

Opinie użytkowników

123 04.07.2019 Zbieraja co zasiali...