Terror poprawności politycznej. Matka została aresztowana na oczach dzieci, bo nazwała transseksualistkę mężczyzną 

38-letnia Angielka została aresztowana na oczach swoich dzieci za "molestowanie". Wszystko przez wpis, który umieściła na Twitterze. 

Kate Scottow została wyprowadzona ze swojego miejsca zamieszkania w kajdankach przez trzech policjantów. Zatrzymano ją na 7 godzin. Na posterunku zrobiono jej zdjęcia, pobrano DNA oraz odciski palców, a także skonfiskowano komórkę i laptopa. Sprzęt zwrócono dopiero po dwóch miesiącach.

Jak wyznała kobieta portalowi dialymail.co.uk, do incydentu doszło na oczach dwójki dzieci kobiety, 10-letniej córki cierpiącej na autyzm oraz niemowlęcia. Wszystko to z powodu wpisu na jednym z portali społecznościowych, w którym 38-latka nazwała transseksualistkę mężczyzną. Donos na Panią Scottow złożyła jedna z „działaczek LGBT” - Stephanie Hayden. W treści pozwu złożonego przez aktywistkę znalazło się oskarżenie o homofobię, rasizm, próbę oszustwa oraz prześladowanie.

Sąd zastosował wobec Scottow zakaz „odnoszenia się do Hayden jak do mężczyzny” oraz wiązania poszkodowanej z jej nieaktualną, „dawną, męską tożsamością płciową”.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

5+5 =

Opinie użytkowników

janusz 06.03.2019 ''na oczach dwójki dzieci'' - 10 letnie autystyczne dziecko i niemowlak będą miały koszmary do końca zycia haha
wtf.jpg 16.02.2019 Co poszło nie tak?
Tofikator 14.02.2019 Boże, widzisz i nie grzmisz...
Tomasz 13.02.2019 No to OK!, że jest Brexit, bo to też chory kraj!
Ac 13.02.2019 Ta Stephanie Hayden to też facet co sie za babe przebiera. Jeden facet przebrany za babe, broni drugiego faceta przebranego za babe, przed oskarżeniami prawdziwej kobiety nazywającej faceta facetem....