Pakistan w sercu Anglii. Miasto zostało przejęte przez muzułmanów, tu czują się "jak w domu"

Kilkukrotnie wspominaliśmy już o wyjętych spod jurysdykcji władz dzielnicach, które zostały przejęte przez muzułmanów. "Małe ojczyzny uchodźców" to problem istniejący w wielu spośród europejskich państw. Ostatnio potwierdzenie tego mogliśmy obserwować na antenie BBC. W jednym z wywiadów pakistańska celebrytka stwierdziła, że w zaludnionym przez muzułmanów Bradford poczuła się "jak w domu".  

Jedna z pakistańskich aktorek, Mehwish Hayat, odwiedziła ostatnio angielskie miasto Bradford. O swojej wizycie opowiadała dziennikarzom BBC. Jak się okazuje, kobiecie wycieczka w to miejsce spodobała się przede wszystkim z uwagi na ciepłe przyjęcie licznej muzułmańskiej społeczności. Na nagraniu uwieczniono wypowiedź aktorki, która w Bradford „czuje się jak w domu”, a miasto przypomina jej „mały Pakistan”. Kobieta bez ogródek przyznała, że w Anglii poczuła się jak w swoim własnym kraju.

Odczucia gwiazdy pakistańskiego kina wyglądały tak, a nie inaczej, ponieważ Bradford to miasto o najwyższej liczbie mieszkańców wierzących w Allaha w całym UK (już w 2011 roku ponad 20% mieszkańców stanowili muzułmanie!).

Wraz z rozwijającym się kryzysem uchodźczym liczba muzułmanów zamieszkujących Bradford wzrosła do tego stopnia, że rdzenni mieszkańcy z roku na rok coraz chętniej opuszczają to miejsce, z uwagi na niepokoje oraz wzrastającą przestępczość.

W 2013 roku organizacja o wymownej nazwie - Muzułmanie Przeciwko Krucjatom, domagała się od władz przekazania muzułmanom w całości trzech miast w Anglii (!), w tym wyżej wspomnianego Bradford. Później na liście roszczeń znalazło się dziewięć lokalizacji. Mahometanie chcieli tam wprowadzić prawo szariatu i doprowadzić do tego, aby miejscowości te nie przestrzegały brytyjskiego prawa.

„Muzułmanie powinni utworzyć islamskie emiraty w UK”- powiedział wtedy przewodniczący MPK.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

5×7 =

Opinie użytkowników

23 04.09.2019 Wpakowac ich tam wszystkich. Ogrodzic murem na 7 metrow i zasiekami i czekac jak tez dlugo sobie tam porzadza... odcieci od szatanskich wynalazkow bialego niewiernego czlowieka: pradu gazu paliwa internetu telefonow wody w kranie i kanalizacji oraz NHS.
La 04.09.2019 Przyjmijmy więcej, będzie fajnie. A do Polski weźmy ukrów, będzie jeszcze fajniej
csdv 03.09.2019 sick
magda 03.09.2019 To nie pakistańczycy to murzyni z Afryki!!!