Niemcy wysyłają nieletnie dziewczyny do obozów dla uchodźców na "szkolenia"

Problem molestowań czy gwałtów dokonywanych przez imigrantów jest znany w każdym europejskim, "ubogaconym kulturowo" kraju.

W niemieckim Augsburgu Afgańczycy odurzyli, a następnie brutalnie zgwałcili 15-latka. W związku z powtarzającymi się tragicznymi zdarzeniami, partia Afd wystąpiła z wnioskiem „Relacje między nie-dorosłymi dziewczynami i mężczyznami ubiegającymi się o azyl” (Dr 17/8695). Okazuje się bowiem, że w Niemczech, w ostatnich latach co najmniej kilka nieletnich dziewcząt wzięło udział w szkolnych stażach bądź innych projektach w zakresie zakwaterowania azylowego dla uchodźców. 

Niewykluczone, że liczba dziewcząt, biorących udział w przedsięwzięciu może być znacznie wyższa. Rzecznik ds. polityki rodzinnej i wiceprzewodniczący grupy parlamentarnej AfD, Michael Frisch wyraził swoje zaniepokojenie obojętnym podejściem rządu do tego tematu: "W obliczu często problematycznych warunków w domach dla uchodźców naiwność rządu państwowego napełnia nas wielkim niepokojem. W przeciwieństwie do rządu stanowego uważamy to za dość ryzykowne, biorąc pod uwagę doświadczenia od 2015 r., kiedy nieletnie dziewczęta są wykorzystywane jako część praktyk szkolnych lub innych projektów związanych z zakwaterowaniem azylowym".

(źródło)

 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

5-2 =