Niemcy w szoku! Imigrant zamordował 85-latka, bo był... zazdrosny o kobietę

W ubiegły piątek przed sądem w Zwickau stanął Najmudin J., imigrant z Afganistanu, który został oskarżony o zamordowanie 85-letniego mężczyzny - ojca swojej kochanki.

Historia zaczyna się w 2015 roku, kiedy Afgańczyk przybył do Niemiec. Jako że był wówczas niepełnoletni (miał 17 lat, dziś ma 21), trafił do ośrodka w Zwickau w Dolnej Saksonii, gdzie poznał 46 letnią ekolog Almut P. Kobieta zajmowała się pomocą uchodźcom. Mimo ogromnej różnicy wieku (30 lat), szybko zostali kochankami. Ekolożka przyjęła J. do swojego domu i utrzymywała go. 

Relacja między kochankami zaczęła się psuć, gdyż zdaniem imigranta, Niemka poświęcała zbyt dużo czasu swojemu ojcu. W akcie zazdrości, Najmudin J. postanowił pozbyć się niedoszłego teścia. Pod pretekstem pomocy w ogrodzie, zamordował 85-latka, podcinając mu gardło ("Bild" podał, że rana na szyi ofiary miała 22 cale długości).

Grozy dodaje fakt, że imigrant był bardzo zaskoczony tym, że został aresztowany. Jak wyznał, w Afganistanie sprawę zabójstwa naprawia się przy pomocy pieniędzy. "Był zły na ojca, który kradł jego kobietę" - podał psychiatra. 

21-latek został skazany na dożywocie. 

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

6-2 =