Niemcy: Syryjczycy brutalnie zgwałcili 18-latkę. Nowe, wstrząsające informacje

Niemieckie media donoszą o koszmarze, jakiego w październiku zeszłego roku doświadczyła pewna 18-latka z Fryburga. Według zeznań, kobieta została najpierw odurzona, a następnie zaciągnięta do lasu i brutalnie zgwałcona przez 9 mężczyzn. Jak donosi portal dorzeczy.pl, większość z przestępców to Syryjczycy.

Do tragedii doszło, kiedy dziewczyna wracała do domu z dyskoteki. Według ustaleń, jeden z mężczyzn najpierw miał jej podać środki odurzające, a następnie wykorzystać w pobliskim lesie. Kiedy skończył krzywdzić dziewczynę, wrócił na potańcówkę po to, by sprowadzić swoich kolegów na miejsce zbrodni. Syryjczycy bez litości, brutalnie gwałcili bezbronną ofiarę.

Podejrzani zostali zatrzymani w związku z wynikami przeprowadzonych testów DNA. Początkowo schwytano ośmiu z nich, jednak po dodatkowych analizach próbek DNA aresztowano jeszcze jednego mężczyznę. Niemieckie media podają, iż są to mężczyźni w wieku od 18 do 29 lat (ośmiu Syryjczyków, jeden Niemiec), z których większość mieszkała w schroniskach dla uchodźców.

Jak donoszą media, jeden z napastników, Majd. H, jest również zamieszany w przestępstwa narkotykowe oraz sprawę gwałtu zbiorowego na innej 20-latce. MSW w Stuttgarcie przyznało, że pomimo wystawionego wcześniej nakazu aresztowania, mężczyzna pozostawał na wolności. Dlaczego? Służby zasłaniają się "taktyką śledztwa". Pojawiają się tym samym głosy, że tej tragedii można było uniknąć, gdyby tylko policja zareagowała na czas... Trzech innych podejrzanych o gwałt na osiemnastolatce chwaliło się natomiast w sieci swoimi zdjęciami z bronią. Agresorom postawiono zarzuty, oczekują oni na wydalenie z kraju.

Niemiecka partia AfD zorganizowała manifestację przeciwko aktom agresji, dokonywanym przez imigrantów. Lewicowe środowiska odpowiedziały na ten krok kontrdemonstracją, gdyż są przeciwne upublicznianiu tragedii kobiety. Czy kieruje nimi dobro ofiary, czy chęć zatarcia sprawy, trudno stwierdzić. Faktem jest natomiast, iż Niemcy stają się z roku na rok bardziej niebezpiecznym krajem, w którym coraz częściej słyszymy o przemocy wobec kobiet.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

6×2 =

Opinie użytkowników

XyZ 05.01.2019 Wszystkich tak zwanych "uchodźców" trzeba jak najszybciej wydalić z Europy, niech wracają do siebie. Koniec pozwalania na takie bestialstwo.
ZxPl 03.01.2019 To nie sa ani uchodzcy, ani imigranci tylko dezerterzy i zwykli bandyci. Za te wszystkie nieszczescia, ktore dotykaja europejczykow atakowanych przez bydlo z bliskiego wschodu i Afryki, powinni odpowiadac glowy panstw i wysocy przedstawiciele UE, ktorzy do tego sie przyczynili.
Stefan Batory 03.01.2019 Zakończeniem tej historii, powinna być vendetta ojca pokrzywdzonej. Pracujący w służbach mundurowych, "wypożycza" odp. pojazd i likwiduje ośrodek dla uchodźców w raz z zawartością..