Niemcy stracili stolicę! Arabscy gangsterzy przejmują kontrolę, śmiejąc się policji w twarz

Arabscy gangsterzy opanowali wiele niemieckich miast. Ich władza sięga tak daleko, że policja może jedynie bezczynnie obserwować budzącą strach sytuację.

Arabskie klany terroryzują mieszkańców wielu miast, zajmują się prostytucją, handlem narkotykami, wymuszeniami, kradzieżami, a nawet zabójstwami, śmiejąc się bezradnej policji w twarz. Problem nie pojawił się jednak nagle. Narastał od wielu lat i zdawał się być niezauważany przez służby i lokalne władze.

Sytuacja zmieniła się jednak za sprawą niecodziennego pogrzebu. Jak podaje "Polskatimes.pl", "opinia publiczna doznała szoku, kiedy na muzułmańskim cmentarzu w dzielnicy Berlin-Schöneberg pojawiły się dwa tysiące żałobników żegnających w ostatniej drodze Nidala Rabiha". Obecnych było również 150 policjantów.

36-latek był jednym z najbardziej znanych gangsterów w Berlinie, bossem klanu Rabih, a jego pogrzeb przypominał sceny z "Ojca Chrzestnego". Zginął od ośmiu kul, które przeszyły jego ciało. Jeszcze zanim zmarł, przed szpitalem zgromadził się tłum, składający się z członków klanu, którzy "zatrzymali ruch w całej okolicy i napastowali pracowników szpitali" - podaje serwis. 

To nie służby, a gangsterzy sprawują władzę w Berlinie?

Mieszkańcy dzielnicy Neukölln, z której pochodził gangster, żyją w strachu. Boją się krwawej zemsty i dalszych potyczek klanów. "Tarcia i strzelaniny mają miejsce co jakiś czas, bo w samym Berlinie i jego okolicy działa 20 klanowych gangów gromadzących około 10 tys. żołnierzy" - informuje "Polskatimes.pl". 

(źródło)

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

7×7 =

Opinie użytkowników

jarek 09.02.2019 Niemiec już nie ma ....
Bullo 08.02.2019 Najgorsze jest to, że to blisko nas.
MRV 06.02.2019 jaką kanclerz mają tak ich rządy za łby tachają !!
Walter 06.02.2019 Świetnie chcieli ich to mają
Obserwator 06.02.2019 Jak rządzą tak mają
Magda 05.02.2019 Jeszcze ich mało...
panio 05.02.2019 Należy to zgłosić makreli i do parlamentu europejskiego, ponieważ zostały naruszone zasady praworządności i demokracji.
emi 05.02.2019 no i jakoś mi ich nie szkoda, to taki chichot losu...