Niemcy odsyłają nielegalnych imigrantów do Polski?!

W ostatnich miesiącach z Niemiec zaczynają "znikać" nielegalni imigranci. Władze w minionym roku zdecydowały o deportacji ponad 8,5 tys. osób. Nie deportowano ich jednak do rodzimych krajów, lecz do innych państw UE, w tym do Polski.  

Niemalże co trzeci imigrant został odesłany do Włoch (31,3%), drugim celem stała się Francja (7,9%), a trzecim Polska (7,7%). Informacja ta dla wielu może być zaskakująca. 

Niemieckie MSW poinformowało, że co trzeci przypadek rozpatrywany przez Federalny Urząd d/s Migracji i Uchodźców (BAMF) należy tzw. przypadków dublińskich (czyli dana osoba jest już zarejestrowana w innym europejskim kraju).

W tym miejscu należy dodać, że znaczna część imigrantów, co do których zapadła decyzja o deportacji, nagle znika. Policja nie zastaje ich w miejscu zamieszkania. 

Niemiecki minister, Hubertus Heil w wywiadzie dla dziennika "Augsburger Allgemeine" skrytykował kraje, które chcą wydalać imigrantów. "Mam czasem wrażenie, że Niemcy muszą opuszczać niewłaściwe osoby" powiedział, dodając, że jego zdaniem wspomniani imigranci "dobrze zintegrowali się już w niemieckim społeczeństwie". 

(źródło)

 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

6×7 =

Opinie użytkowników

Nero 11.02.2019 Ha, ha, ha. Dobrze się zintegrowali. Biją, gwałcą, dźgają nożami i pasożytują na całego.
Ciocia Bolek 11.02.2019 Jak pan Biedroń zostanie premierem, sprowadzi do Polski ślicznych chłopców z Afryki.
Piotr Wysocki Ziebice stolica Pokski 10.02.2019 Co na to dobra zmiana ?
Artek 08.02.2019 Chore Niemcy ! Won z muzułmanami z Polski