Ruszył proces w sprawie głośnego gwałtu. Kilkunastu imigrantów brutalnie zgwałciło 18-latkę

Ruszył właśnie jeden z największych procesów sądowych z udziałem imigrantów z Bliskiego Wschodu. 11 mężczyzn, w większości Syryjczyków, ma być ukaranych za odurzenie narkotykami oraz wielokrotne zgwałcenie 18-latki z Fryburga. W związku ze śledztwem do udziału rozprawie wezwano aż 50 świadków.

Według ustaleń oficerów policji rozpracowujących sprawę, mężczyźni w październiku zeszłego roku, w trakcie dyskoteki, dorzucili dziewczynie do drinka tabletkę ecstasy oraz inną substancję niewiadomego pochodzenia, w celu odurzenia jej. Kiedy kobieta straciła świadomość, grupa imigrantów wyprowadziła ją przed budynek i tam dokonała zbiorowego gwałtu.

Podejrzani o skrzywdzenie kobiety to Syryjczycy, Algierczyk, Irakijczyk, a także jeden obywatel Niemiec. Sprawcy brutalnego ataku to mężczyźni w wieku od 19 do 30 lat.

Przeciwko mężczyznom zebrano twardy i pokaźny materiał dowodowy. Większość z nich posiada przeszłość kryminalną, a w ich kartotekach widnieją już zapisy o udziałach w podobnych przestępstwach jak to dokonane na 18 letniej Niemce.

Biegli sądowi szacują czas trwania procesu na około 4 miesiące. Mężczyznom postawiono zarzuty celowego odurzenia kobiety, zbiorowego gwałtu, a także nieudzielenia pomocy i podżegania do przemocy wobec młodej Niemki.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

6×7 =

Opinie użytkowników

kaliszak 02.07.2019 Uniewinnią wszystkich, dadzą sowite odszkodowania za straty moralne, nowego ajfona,lepsze mieszkanie socjalne, wiekszy zasilek socjalny a dziewczynie dowala karę zanieobyczajne zachowania w miejscu publicznym. Tak wnioskuje na podstawie wcześniejszych wyroków w podobnych sprawach z udziałem islamskich nachodźcow.
23 02.07.2019 ...a potem ich puszcza z symbolicznymi wyrokami albo i bez ze wzgledu na mlody wiek i trudne dziecinstwo...
gyz 01.07.2019 Makrela czlowiekowi zgotowala ten los. To ona powinna za to odpowiadac