Nieludzka zbrodnia imigrantów! Zaatakowali i zgwałcili kilkanaście dziewczynek...

Finlandia: skandal związany z gwałtem małych dziewczynek przez gangi imigrantów.


Policja podejrzewa 16 migrantów o gwałcenie lub inne wykorzystywanie seksualne 10-15-letnich dziewcząt w Oulu w północnej Finlandii.  Są oni powiązani z gangiem gwałcicieli atakujących dzieci w tym północnym mieście.

Podejrzani to osoby z Bliskiego Wschodu i Afryki, które ubiegają się o azyl
Na chwilę obecną policja sądzi, że może być co najmniej kilkanaście ofiar przemocy seksualnej, jednak według nich jest to tylko wierzchołek góry lodowej.

Policja w Oulu poinformowała o zbrodniach na początku grudnia 2018, wtedy z dziesięciu podejrzanych aresztowano ośmiu.


W oświadczeniu wydanym w poniedziałek, prezydent Sauli Niinistö powiedział, że zbrodnie w Oulu "zszokowały nas swoją nieludzkością". Dodał również, że niedopuszczalne jest, aby osoby ubiegające się o azyl lub te, którym udzielono azylu przynosili szkodę społeczeństwu i narażali je na brak bezpieczeństwa.

Finowie podkreślają, że celem systemu azylowego jest pomaganie ludziom w niebezpieczeństwie, a nie ochrona przestępców. W tej chwili prowadzone są prace nad poprawką ustawy, która ułatwi wydalanie z kraju cudzoziemców popełniających poważne przestępstwa. Chcą również doprowadzić do tego, że obywatelstwo fińskie zostanie odebrane przestępcom seksualnym.
W tym zakresie podjęto już środki ustawodawcze.

(źródło

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

9-4 =

Opinie użytkowników

Monia 23.01.2019 Nareszcie
Kri 21.01.2019 W takich emigrantow przeradzaja sie te biedne czarne dzieci siedzace na pontonie proszace o pomoc , kiedy to zrozumieja rzady europejskich krajow.
Don 18.01.2019 Zaczynaja myśleć