Musicie to zobaczyć! Tak Roman Giertych dziękował tym, którzy głosowali przeciwko wejściu Polski do UE [VIDEO]

Wróćmy pamięcią do 2003 roku, kiedy ogłoszono wyniki referendum w sprawie przyjęcia naszej ojczyzny do UE. Liga Polskich Rodzin na czele z Romanem Giertychem stanowczo sprzeciwiała się, aby Polska weszła do Unii. Jak widać na polskiej scenie politycznej radykalna zmiana poglądów nie jest niczym nowym. 


Roman Giertych w telewizyjnym wystąpieniu powiedział: "Chciałem bardzo serdecznie podziękować tym, którzy dzisiejszego dnia mieli odwagę pójść pod prąd i zagłosować na „Nie”. To jest prawie 4 mln naszych obywateli, którzy uznali, iż integracja Polski z UE będzie dla Polski rodziła tak poważne koszty, że nie należy się na nią decydować". Dodał, że LPR będzie bronić polskiego interesu narodowego, na tyle na ile będzie w stanie.

"Zapamiętajcie te partie i osoby, które wzięły na siebie odpowiedzialność za wejście Polski do UE przy nadchodzących podwyżkach…".

A dziś? Roman Giertych, prawnik, przyjaciel PO
Roman Giertych to jeden z najlepszych przykładów nagłej przemiany politycznej. Kiedyś dziękował tym, którzy głosowali przeciwko przyjęciu Polski do UE, a dziś martwi się przyszłością kraju pod rządami PiS, martwiąc się, że grozi nam wyjście z Unii Europejskiej.

Musicie to zobaczyć:

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

6×6 =

Opinie użytkowników

Zenon 07.01.2019 Zwykla przepluczyna.