Maroko: Nauczyciel wzywał do obcinania głów turystkom z Europy!

Maroko. Nauczyciel ze szkoły podstawowej nawoływał na Facebooku do obcinania głów wolontariuszkom z Belgii, pracującym przy odbudowie drogi w południowej części kraju. Zdaniem Marokańczyka, to miałaby być "lekcja" dla innych turystek z Europy. 

Zdaniem mężczyzny, Europejki zasługują na karę, bo nie przestrzegają zasad panujących w islamskim świecie i nie szanują muzułmańskiego sposobu ubierania się. Nauczyciela rozwścieczył widok 10 młodych kobiet, które pracowały w krótkich spodenkach i bluzkach bez rękawków.

26-latek skomentował post w grupie na Facebooku, w którym napisano: "Powinny uszanować tradycje regionu i islamską tożsamość Maroka. Powinny być zakryte, ta praca jest dla mężczyzn, a to, co zrobiły, było czystą prowokacją". 

Nauczyciel skomentował to następującymi słowami: "Masz rację! Ich głowy należy odciąć, aby nikt inny nie odważył się podważyć nauk naszej religii".

26-latek został aresztowany w poniedziałek w mieście Al-Kasr al-Kabir za podżeganie do terroryzmu.

(źródło)

 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

2×6 =

Opinie użytkowników

Jolcia 11.08.2019 A naszą kulturę szanują zasiedlając Europę ? Nie ..
Marcin 09.08.2019 A czy ktoś nawołuje w Eu do obcinanie głów za chuste? Do wszelkich zwolenników pomocy uchodzcom zmienię lekarzy leki czy dilerów To jest zaraza 21 wieku koniec Europy! Obcy zniszczą Europe nasz dom to na co pracowały całe pokolenia toczylismy wojny żeby mieć co mamy A teraz tak porostu oddajemy bo to jest poprawne politycznie? Obcy nigdy nie będą szanować naszej kultury naszych praw i obyczajow Jestem mężczyzna i chce do końca życia podziwiać piękne kobiety! Jeść kotlety schabowe Parówki i kiełbasę Amen.
Ewa. 08.08.2019 Skończyć raz na zawsze z islamem, jest to zbrodnicza religia muzułmanów
PYTAM 08.08.2019 To działa w dwie strony. Przyjeżdżają do Europy muszą szanować nasze prawo i zwyczaje. Szanują?
123 08.08.2019 Tak sie zawsze konczy proba pomagania komus kto tego nie chce. Jesli szmatoglowi wola zyc jak przed wiekami to po kiego ich uszczesliwiac na sile zdobyczami nowoczesnosci? Jak mowil poeta "Czemu rzucac perly przed wieprze?"
Moje Imię 08.08.2019 To jest praca dla mężczyzn/. To o ni w ogóle coś robią?
Anna 07.08.2019 oto kwintesencja religii pokoju......