Koszmar tej dziewczynki wstrząsnął światem! Śniady mężczyzna napadł na nią w biały dzień i zgwałcił w centrum miasta

Nowy rok nie zaczął się dobrze dla pewnej 14-letniej mieszkanki Burnley w Anglii. 1 stycznia, nieopodal miejscowego centrum handlowego, nieznany mężczyzna napadł ją i zgwałcił.

Do przykrego zdarzenia doszło w biały dzień, ok. godziny 9 rano. Sprawcy nie udało się schwytać, a śledztwo w tej sprawie nadal jest w toku. Lokalna policja twierdzi, iż robi, co w ich mocy, aby aresztować i ukarać gwałciciela. W trosce o dobro nastolatki mediom nie podano szczegółów napaści. Również mieszkańcy miasteczka są proszeni o pomoc oraz udzielenie wszelkich informacji na temat okoliczności zdarzenia lub podejrzanego mężczyzny.

Pokrzywdzona dziewczynka znajduje się obecnie pod opieką lekarzy i psychologów. Z zeznań małoletniej ofiary wynika, iż napastnik był mężczyzną w wieku 30 lub 40 lat, miał krótkie kręcone włosy, brodę oraz ciemną karnację.

Mimo iż niewiele wiadomo na temat całej sprawy oraz pochodzenia gwałciciela rysopis podany przez ofiarę mówi bardzo wiele, wręcz sugeruje wnioski na temat domniemanego pochodzenia napastnika. Mamy nadzieję, że policja w Burnley szybko schwyta sprawcę, a sąd wymierzy mu odpowiednią karę za krzywdę, którą wyrządził młodej dziewczynie.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

6-2 =