Klepacka odpowiedziała na hejt! Zobaczcie nagranie

Na Zofię Klepacką wylała się fala hejtu po tym, jak sprzeciwiła się Karcie LGBT+ i jasno powiedziała, że ważne są dla niej tradycyjne wartości.

W piątek po południu polska mistrzyni opublikowała na Facebooku wideo, na którym podziękowała wszystkim za wsparcie i kolejny raz poruszyła temat "tolerancji": "Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Nie zostawiliście mnie samej, dodaliście mi skrzydeł. Stajesz w obronie tradycyjnej rodziny i napotyka Cię hejt, gdzie tutaj ta tolerancja?" - powiedziała. 

Zobaczcie całe nagranie:

Do hejtu w kierunku Klepackiej odniósł się też przewodniczący "Solidarności" Piotr Duda, który podkreślił, że jest "oburzony atakami, jakie spotkały Klepacką w związku z jej krytyką działalności środowisk LGBT+ i wspierających je niektórych samorządów". "To nie tylko niedopuszczalne z punktu widzenia prawa, ale przede wszystkim stanowi ograniczenie konstytucyjnych wolności, o które rzekomo środowiska te walczą. Szczególnie bulwersuje, gdy do nagonki na pani osobę włączają się niektórzy dziennikarze i media, dla których prawo do krytyki powinno być święte" - napisał. 

(list Piotra Dudy do Klepackiej)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

5+6 =

Opinie użytkowników

Fix 10.06.2019 Brawo pani Zosiu.