Kierowca autobusu został zawieszony za odmowę propagowania LGBT+!

Wielka Brytania: kierowca jednego z autobusów Konectbus został ukarany po tym, jak odmówił poprowadzenia pojazdu z tęczowymi symbolami. 

W nawiązaniu do odbywającego się w mieście w lipcu wydarzenia pod flagą LGBT, przewoźnik zadecydował, iż numery pojazdów będą utrzymane w tęczowych barwach. 19-letnia pasażerka Rebecca Sears opublikowała w sieci wpis, w którym opisała reakcję jednego z kierowców, który nalegał na zmianę na inny pojazd, ponieważ ten konkretny "promował homoseksualizm". Kobieta wniosła także przeciwko niemu skargę. 

Go East Anglia, pod naciskiem społeczności LGBT, wydało oświadczenie, w którym potwierdzono, iż mężczyzna został zawieszony:

"Nasz zespół zarządzający został poinformowany i traktuję tę sprawę bardzo poważnie. Uważamy, że takie podejście, zachowanie i poziom obsługi klienta są całkowicie niedopuszczalne. Jako firma nie akceptujemy tego typu zachowań naszych kierowców, którzy nie popierają tego poglądu. Kierowca biorący udział w tym incydencie został zawieszony. Aktualnie trwa pełne dochodzenie w tej sprawie" - poinformowano.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

1+2 =

Opinie użytkowników

ggg 18.08.2019 Wypisz wymaluj odwieczne przesłanie...."Przyjdą takie czasy , że ludzie będą szaleni , gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach , powstaną przeciw niemu mówiąc : Jesteś szalony , bo nie jesteś do nas podobny" sw.Antoni Pustelnie
Adamo 18.08.2019 na tym polega faszyzm LGBT. MAsz wszystko tolerować ale oni nie muszą tolerować Ciebie!!! To jest chore. I kto tu jest faszystą? Ktoś kto ma swoje poglądy i mu ich zakazują czy ktoś kto oskarża Cię że nie myślisz jak jakaś mała grupka ludzi???
Robert 16.08.2019 Śliska sprawa... Nie odmówił wożenia klientów tylko jazdy pojazdem oklejonym tęczowy i materiałami reklamowymi o konkretnym znaczeniu i komunikacji. Dobry prawnik go wybroni. A swoją drogą wydawało by się, że GB wyleczyło się z europropagandy... A tu nie...