Jarosław Jakimowicz stracił rolę w serialu za patriotyczne poglądy!

Jarosław Jakimowicz znany jest z patriotycznych poglądów. Dwa miesiące temu wylała się na niego fala hejtu po tym jak opublikował grafikę z napisem "Poland not Polin" - oskarżano go wówczas o antysemityzm. Okazuje się, że to nie jedyne konsekwencje, jakie aktor ponosi w związku ze swoimi poglądami. Jak wyznał w wywiadzie, z tego powodu m.in. stracił szansę na rolę w serialu.

Jakimowicz był gościem publicysty "Do Rzeczy" Łukasza Warzechy w programie "Polska na serio" na wSensie.tv. W trakcie rozmowy przyznał, że na dzień przed rozpoczęciem zdjęć otrzymał telefon, w którym poinformowano go, że ze względu na jego poglądy, zdecydowano się zrezygnować z jego usług.

"To chyba było za wpis o Biedroniu. Miałem jutro zacząć serial. To nie jest tak, że to miała być rozmowa, że to będzie za miesiąc; nie, już wszystko było przygotowane. Ja miałem na jutro umówiony samochód, że mnie odbiera o 6 rano sprzed domu, miałem tekst, wszystko. I dzwoni do mnie o 17 dzień wcześniej moja agencja i mówi "Jarek oni rezygnują z ciebie, przez twoje wypowiedzi" - powiedział.

Aktor odniósł się także do sporu między Klepacką a Rusin. "Poparłem Klepacką, bo to fajna, młoda dziewczyna, która w sprawie deklaracji LGBT ma takie samo zdanie jak ja. Nie wiem, jakie ma pozostałe poglądy i co wypisuje w internecie. W tej konkretnej sprawie ją poparłem, bo uważam to za spójne z moimi przekonaniami" - tłumaczył.  

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

6+7 =

Opinie użytkowników

drag 11.06.2019 Jakimowicz kolejna ciemna masa
gyz 10.06.2019 Nareszcie facet z jajami. Brawo Panie Jarku
Paweł z Wawy 08.06.2019 PANIE JARKU trzymaj się Pan szacunek dla Pana postawy
Krystyna 08.06.2019 Mądra wypowiedz -szacunek
gyz 07.06.2019 Fajny facet, popieram jego poglady
Andrzej 07.06.2019 Cieszę się, że Pan Jakimowicz ma takie poglądy. Wcale nie przez to, że je popieram. Nie mówię też, że ich nie popieram. Cieszę się, bo dzięki nim będzie tego Pana mniej widać. TV nie posiadam od ponad 10 lat, internet może też w końcu o nim zapomni, no chyba ze pozna kolejną Jolę, która przypomni o nim światu, na tyle ze znów będzie mógł reklamować jakiś skup katalizatorów. Pozdrawiam, Andrzej, który jako 7 latek został zapytany przez pana Jarosława o drogę i uważał go za gwiazdę pokroju Brada Pitta...
Leon 07.06.2019 No i slusznie
Misek 07.06.2019 Dlatego PiS wygra jesienne wybory z rezultatem 60proc. Poparcia