Islamizacja Szwecji trwa w najlepsze. Dzieci nie mogą śpiewać hymnu, a zamiast narodowego święta, celebracja zakończenia Ramadanu

Szwedzka gmina Järfälla, to region, który w szczególności upodobali sobie imigranci - stanowią około 40% mieszkańców.

Lokalne władze, w celu integracji społeczności, postanowiły zorganizować festyn, który łączyłby się z obchodami dwóch świąt - Święta Narodowego Szwecji oraz muzułmańskiego Id al-Fitr (święto dziękczynne na zakończenie Ramadanu). Wszystko miało się odbywać w domu kultury "Huset på Höjden" w Jakobsbergu.

Wszystko wskazuje na to, że wydarzenie zaplanowane na 6 czerwca nie dojdzie do skutku. Powód? Imigranci zaprotestowali przeciwko połączeniu wydarzeń. 

W efekcie wystosowano oficjalne oświadczenie, w którym władze uznały całe zajście za „nieporozumienie”. Postanowiono również, że 6 czerwca świętowane będzie jedynie Id al-Fitr, a Narodowe Święto będzie celebrowane w innym miejscu i w inny sposób.

"Mieszkańcom gminy odmawia się coraz więcej rzeczy. Nie mogą śpiewać hymnu narodowego. Nie mogą uczestniczyć w imprezach masowych bez obcowania z wielokulturowością. Waga Święta Narodowego stale maleje, bo chcą tego imigranci" – powiedział Wilhelm Eriksson, członek rady gminy Järfälla, w wywiadzie dla Samhällsnytt.

Mężczyzna podkreślił również, że w tak szczególnym dniu, Szwedzi nie powinni "objadać się mięsem halal", a tradycyjnymi, szwedzkimi potrawami. 

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

9-4 =

Opinie użytkowników

Elzbieta 13.06.2019 Szwedzi musze w koncu zrozumiec...
Marian 07.06.2019 zastanawiał się ktoś z Was co to będzie jak te agresywne hordy wybiją poza granice krajów które opanowały? nasze dzieci,wnuki i prawnuki będą mieli hardcor
mementomori 05.06.2019 scandynawska kolonia islamska
ggg 04.06.2019 Poprawność zbiera żniwo,kilka lat i nie będzie, Szwecji , Anglii, Niemiec,Francji powstanie wielki kalifat...tylko skąd oni wezmą takiego Sobieskiego, który oczyści Europę?
Darek 04.06.2019 Jak oddać się w islamską okupację bez wojny? Wystarczy popatrzeć na Szwecję.
Przemysław 03.06.2019 Macie swoich imigrantów w słabych krajach...gratulacje i powodzenia w uczeniu się koranu.