Imigrant próbował molestować kobietę. Takiej reakcji się nie spodziewał!

Całe zajście miało miejsce w noc zabawy sylwestrowej w Wiedniu. Około godziny 1:30 uchodźca z Afganistanu dokonał próby napastowania Europejki. Mężczyzna jednak został ukarany, a próba skrzywdzenia kobiety nie zakończyła się dla niego sukcesem.


Młoda dziewczyna bawiła się na wspomnianej imprezie ze znajomymi. W pewnym momencie napastnik zaczął łapać za pośladki inne uczestniczki wydarzenia. Około półtorej godziny po dorocznym odliczaniu, 20-letni Afgańczyk trafił na 21-latkę ze Szwajcarii, która to bardzo szybko zakończyła niecny proceder. Kiedy ciemnoskóry chłopak zaatakował ją, nie miała zamiaru godzić się na takie traktowanie i niewiele myśląc, wymierzyła mu cios. Uderzenie w twarz było tak silne, że złamało uchodźcy nos. Po wszystkim sprawca został odwieziony do szpitala.

Lokalna policja przyjęła od świadków zajścia zawiadomienie w związku z molestowaniem seksualnym kobiet na tej imprezie. Niestety, najbardziej groteskowym w tej sprawie wydaje się fakt, iż dzielna 21-latka również została oskarżona o napaść i pobicie. Na dalszy rozwój wydarzeń kobieta czeka w domu, w Szwajcarii. 

Incydent stał się prawdziwą sensacją w miejscowych mediach. Na pewno przypomina on wydarzenia z Sylwestra zorganizowanego w latach poprzednich w Kolonii. Na szczęście ta historia ma mniej drastyczne zakończenie dla ofiar napaści.

Gratulujemy odwagi młodej kobiecie, która postanowiła przeciwstawić się molestowaniu, mamy nadzieję, że nie będzie miała ona dalszych nieprzyjemności w związku z tą sprawą.


(źródło

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

4+2 =

Opinie użytkowników

Pawel 14.01.2019 bardzo dobra postawa brawo !!!!!!!
qwer 12.01.2019 I co?Poszła do więzienia za rasizm?faszystka jedna!
Leszek 11.01.2019 I tak trzymać należało się śniademu