Himalaje hipokryzji. Zwolennik chłosty za cudzołóstwo sam został ukarany za pozamałżeński seks!

46-letni Indonezyjczyk, który walczył o wprowadzenie kary chłosty za cudzołóstwo sam został ukarany za pozamałżeński seks. 

Aceh to jedno z najbardziej radykalnych miast w Indonezji - od kilku lat obowiązuje w nim prawo szariatu. Jednym z jego gorących zwolenników był Mukhlis bin Muhammad, 46-letni członek Rady Acehu Ulema (MPU). Mężczyzna nawoływał do wprowadzenia kary chłosty za pozamałżeński seks. Okazuje się, że sam jednak nie przestrzegał zasad, o które tak zaciekle walczył. Indonezyjczyk w czwartek otrzymał 28 batów za... cudzołóstwo. Jego "partnerka w zbrodni" została natomiast ukarana 23 batami. Chłosta miała charakter publiczny i przyciągnęła tłumy gapiów, którzy nie omieszkali nagrać zdarzenia. 

"Nie ma znaczenia, czy jest on członkiem MPU, imamem, czy zwykłym obywatelem, rząd nie dyskryminuje"- podkreślił urzędnik, zaznaczając przy okazji, iż Muhammad został wyrzucony z MPU. 

Tego samego dnia ukarana została 19-letnia studentka, którą przyłapano w nocy w internacie z chłopakiem. Co ciekawe, jej partner nie został wychłostany, gdyż jest... nieletni.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

9-4 =

Opinie użytkowników

Dan 29.12.2019 Jaka hipokryzja? Wiedział czym ryzykuje, świadoma decyzja. Dziennikarz dno jak zwykle
Wiedzon 04.11.2019 Wybory PREZYDENCKIE wygra TV z Internetem ..... filmik na YT ....
Paweł 04.11.2019 To miały być baty? To jakaś kpina...