Gwiazda MMA Mamed K. został zatrzymany przez antyterrorystów!

Wczoraj doszło do zatrzymania znanego sportowca Mameda K. Mężczyzna został zatrzymany na terenie Warmii i Mazur przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych w związku ze sprawą o legalizację kradzionych samochodów. 

Informacja zelektryzowała świat sportu. 

"Na polecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach funkcjonariusze zatrzymali Mameda K. w sprawie paserstwa luksusowych samochodów" – poinformowała rzeczniczka Prokuratury Krajowej. 

Jak podało tvp.info, zatrzymanie przebiegało spokojnie, a sportowiec pochodzenia czeczeńskiego nie stawiał oporu. Sprawa jest w toku, K. ma zostać przesłuchany jeszcze dzisiaj w godzinach przedpołudniowych - potwierdzono, że został już przewieziony do Katowic. Zatrzymanie nie jest równoznaczne z udowodnieniem czynów niezgodnych z prawem.

Na ten moment Prokuratora Krajowa nie chce ujawniać szczegółów.

Przypomnijmy, że Mamed deklaruje się jako radykalny muzułmanin. W związku z tym nie trenował w trakcie Ramadanu i nie toczył żadnych walk do około dwóch miesięcy po zakończeniu tradycyjnego postu.

Karierę sportową zakończył w grudniu ubiegłego roku. 

(źródło)

 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

7+8 =

Opinie użytkowników

KurwikMalyZjebek 12.06.2019 No i baba upiekla placek