Skandal! Francuski raper apelował do mordowania białych dzieci. Nowe informacje w sprawie

W Paryżu ruszył głośny proces francuskiego rapera. Ciemnoskóry Nick Conrad w swojej piosence "Wieszajcie białych" namawiał do torturowania i zabijania białych dzieci, przebywających w żłobkach oraz linczowania i okradania ich rodziców.

Zarówno rząd, jak i antyrasistowskie organizacje żądają najsurowszej kary dla rapera. Pochodzący z Kamerunu mężczyzna śpiewa o "wchodzeniu do żłobków i zabijaniu białych niemowląt". W skandalicznej piosence namawia również do ćwiartowania złapanych dzieci oraz do wieszania ich rodziców.

W teledysku widać, jak raper znęca się nad białym mężczyzną. Początkowo, postać odgrywana przez Conrada daje ofierze parę sekund, aby ta mogła uciec, a następnie mężczyzna strzela jej w plecy. 

Raper apeluje o miłość do bliźniego?
Kontrowersyjny teledysk został usunięty z serwisu YouTube, jednak nadal krąży on po Internecie. Nick Conrad broni się, że jego teledysk nie zachęca do przemocy, ale do miłości do bliźniego i potępia rasizm. Adwokaci skazanego domagają się uniewinnienia...


Jaki będzie finał procesu?

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

1+2 =

Opinie użytkowników

Paproć Leśna 13.01.2019 Powie, że to tylko wizja artystyczna i nic mu nie zrobią. W sytuacji "odwrotnie kolorowej" to mogłoby nie zadziałać
Wrrrrrr 13.01.2019 Co za popapraniec!!!!