Niewiarygodne, co Europejki muszą robić, żeby uniknąć agresji ze strony imigrantów. To zaszło już za daleko

Oburzenie w mediach społecznościowych wywołał wywiad z zeszłego tygodnia.

Marcus Franz, lekarz i były poseł z konserwatywnej Austriackiej Partii Ludowej, w rozmowie z lokalną austriacką stacją telewizyjną OE24 wyraźnie powiedział: „Porozmawiaj z kobietami na ulicy, porozmawiaj z dziećmi, porozmawiaj z młodymi dziewczynami. Ja znam ojców mieszkających w dzielnicach gdzie występuje ten problem, którzy, gdy ich córki mają wrócić wieczorem do domu, dają im chusty na głowę, aby nie były uznawane za Austriaczki. Znam to z własnych doświadczeń, z mieszkania w 15 tej dzielnicy Wiednia, to fakt”.

Co miał na myśli Franz?

Mężczyzna swoją wypowiedzią chce potwierdzić fakt, że rodowite Austriaczki boją się „permanentnej mikroagresji” oraz seksualnych propozycji, jakie składają im muzułmańscy imigranci, dlatego zakładają hidżab. Dodatkowo, Franz uznał, że te europejskie dziewczyny, które nie noszą islamskich chust, są ofiarami „nieprzyjemnej agresji i postawy, a dziewczęta i kobiety po prostu się boją”.

Jak się okazuje, ten problem występuje nie tylko w Austrii. W Niemczech, dziewczyny uczęszczające do szkół, do których chodzą również imigranci, także noszą hidżaby w obawie przed prześladowaniem, czy agresywnym zachowaniem. W Szwecji natomiast kobiety noszą chusty w obawie przed molestowaniem, czy napaściami. Od czasu kryzysu migracyjnego w 2015 roku w tym kraju ataki seksualne gwałtownie wzrosły.

W krajach takich jak Polska, Czechy, Słowacja czy Węgry kobiety nie muszą posuwać się do takich kroków. Wszystko dzięki twardemu stanowisku znacznej części społeczeństwa przeciwko przyjmowaniu imigrantów - dzięki temu mogą czuć się bezpiecznie. Oby jak najdłużej. 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

7-4 =

Opinie użytkowników

Gyz 16.02.2019 Jezdzilem ostatnio Uberem po Warszawie, kierowcy to mlode byczki z arabskich krajow. Owszem sa tez Ukraincy ale infiltracja arabow do Polski to fakt
Piotr 15.02.2019 Nie No jaja sobie robicie. Przecież to jakaś bzdura.