Dwie kobiety okradły sklep, chowając rzeczy w... tradycyjnych muzułmańskich ubraniach!

Do nietypowego zdarzenia doszło w jednym ze sklepów brytyjskiej sieciówki Asda we wschodnim Londynie. Dwie kobiety w muzułmańskich strojach próbowały dokonać kradzieży, chowając rzeczy pod ubraniem.

Obsługa sklepu i pozostali klienci nie wierzyli własnym oczom, kiedy kobiety zaczęły spod szat wyciągać produkty spożywcze (głównie mleka modyfikowane) - uzbierał się ich spory stos. Jedna z nich odsłoniła nawet bieliznę, aby pokazać, że nie ukrywa już nic innego.

Nie jest jasne, czy złodziejki są muzułmankami, czy też tylko użyły szat w ramach próby kradzieży. Zdarzenie wywołało jednak lawinę komentarzy. "To absolutnie obrzydliwe. Wykorzystały kulturę muzułmańską, aby pokazać, co? To nie jest tylko złodziejka, ale i rasistka" - napisała jedna z internautek.

Przypomnijmy, że cztery lata temu kobieta przebrała się w burkę, aby ukraść 17 000 funtów z centrum rozrywki dla dzieci.

(źródło)

 

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

3+3 =

Opinie użytkowników

Gall Anonim 14.08.2019 Zakrywają sie tak, że nic nie widać a jak trzeba pokazać gacie żeby udowodnić, że więcej nie ukradła to już nie problem...
Rudyy 10.08.2019 Dobrze ze okradł a nie wyniosły tam bomb