Była muzułmanka ostrzega przed islamem. Mocne słowa: "islam jest zagrożeniem dla Zachodu!"

Yasmine Mohammed jest byłą muzułmanką, a także byłą żoną członka Al-Kaidy. Dziś kobieta ostrzega przed naiwnością w stosunku do religii, którą porzuciła. Co więcej, zauważa, że islam jest zagrożeniem dla Zachodu:

"Demokracje zachodnie cierpią z powodu toksycznej mieszanki arogancji i naiwności, która czyni je samozadowolonymi. [Kraje Zachodu] Nie doceniają potęgi islamu, patrzą na to, co zrobili muzułmanie w innych krajach i arogancko myślą, że "nam to się nie przydarzy", mimo że dzieje się to tuż pod ich nosem" - mówi w wywiadzie z "Jerusalem Post".

Mohammed krytykuje również osoby o poglądach lewicowych, twierdząc, że "sercem naiwności Zachodu jest niepokojący sojusz islamu z lewicą":

"Zakładają hidżab Barbie, noszą na wybiegach, są na okładkach czasopism. Narzędzie ucisku, ubranie, które utrwala kulturę gwałtu, jest celebrowane przez kobiety, które twierdzą, że są postępowe. Chcą wolności dla siebie, ale chętnie wspierają ujarzmienie innych kobiet".

Kobietę zmuszono do małżeństwa z członkiem Al-Kaidy, którego z więzienia uwolnił Osama bin Laden.

Mohammed twierdzi, że ma prawo oceniać stosunek Zachodu do islamu, ponieważ "przeżyła każdy aspekt islamu, aż do bycia dżihadystką". Sama wychowywała się w Kanadzie jako zwykła zwykła nastolatka, jednak wszystko zmieniło się po tym, gdy jej matka wyszła za mąż za pobożnego muzułmanina.

"Byłam ucieleśnieniem ekstremistycznego muzułmanina. To, że ktoś taki jak ja zmienia się tak zdecydowanie, mówi o sile ludzkiej odporności" - tłumaczy.

Mohammed założyła także organizację Free Hearts Free Minds, której celem jest wspieranie psychiczne innych muzułmanów, porzucili islam, tam gdzie porzucenie obowiązującej religii jest karane śmiercią. 

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

7-3 =

Opinie użytkowników

123 22.08.2019 UDOSTEPNIAC POST TAK SZEROKO JAK SIE DA!!!