Brytyjska marka odzieżowa chce "zmienić definicję rodziny"! Twarzą kontrowersyjnej reklamy została para mężczyzn...

River Island, jedna z brytyjskich marek odzieżowych rozpoczęła nową kampanię „This is family”. Kampania ma na celu zmianę pojęcia „rodziny” oraz walkę z „nieaktualnymi stereotypami”.

Według autorów „rodzina” to nie tylko kobieta, mężczyzna i dzieci. Marka odzieżowa uważa, że definicja powinna obejmować również związki homoseksualne, poligamię, a nawet związek człowieka ze zwierzęciem.

Jak wytłumaczyła Angela Asiedua, szefowa marketingu marki: „Kampania #ThisIsFamily postawiła sobie ambitny plan zmiany nieaktualnych stereotypów na temat rodziny. Inkluzywność, celebrowanie różnorodności to wartości, które od zawsze stanowią podstawę działania marki River Island. Mam nadzieję, że najnowsza kampania będzie kontynuowała to dziedzictwo”.

Co więcej, twarzą kampanii została para homoseksualistów.

Na oficjalnej stronie River Island umieszczono wywiad z nimi, który oprócz homoseksualizmu promuje również surogację: „Zgłosiliśmy się do agenta surogacyjnego w USA. Przez kilka lat rozwinęliśmy z tą kobietą wspaniałą relację [...] to co dla nas zrobiła było niesamowite i nigdy tego nie zapomnimy.”

Jak tłumaczą „rodzice” dziecka: „To nietypowa sytuacja w której przyszła na świat, dlatego musi być wychowana na wytrzymałą kobietę [...] musi mieć kręgosłup i umieć zawalczyć o swoje, dlatego nazwaliśmy ją America, ponieważ taka jest jej historia.”

Pod #ThisIsFamily można zobaczyć zdjęcia również trzech mężczyzn żyjących w związku oraz parę kobiet z kilkuletnim dzieckiem. Według autorów kampanii w pojęcie „rodziny” wpisuje się również singielka z psem.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

6×4 =

Opinie użytkowników

Peter 17.02.2019 Nie kupie wiecej nic tej marki to obraza moja godnosc, rodzina to Tata mama dzieci i Nikt tego nie zmieni choc by nie wine co.
Andrzej 12.02.2019 Zboczeńcy
Xxxxx 12.02.2019 Ten świat i pomysły bezmózgowców robią się coraz bardziej popierd.....e, a jeszcze większe bezmózgowce pozwalają żeby niszczyć bezbronne Dzieciaki
Piotr 12.02.2019 Zaakceptuje to jak jeden z tych gości urodzi dziecko wtedy będą rodziną. Dla mnie to są ludzie chorzy, natura nas inaczej stworzyla, dwóch gości czy to normalnie
Phantasmat 10.02.2019 O mój wielki Boże. .. Przecież to jest straszne :o
Obserwator 09.02.2019 Co się dzieje z tym swiat3m....
Xyz 09.02.2019 Sic !!!
Lazar 09.02.2019 #ThisIsFamily?? #This is pathology!
Ania 08.02.2019 Masakra i tyle. Ludziom juz na leb padlo z tej poprawnosci i tolerancji.
MM 08.02.2019 Porażka. Razem z moją prawdziwą rodziną będziemy omijać tą markę szerokim łukiem.