W Birmingham rozpętała się mała wojna. Muzułmanie protestują przeciwko...LGBT!

W Birmingham przed jedną ze szkół doszło do "pewnej liczby przestępstw". "Przestępstwa" miały być następstwem trwającego protestu rodziców przeciwko lekcjom edukacji seksualnej.

W szkole większość uczniów stanowią muzułmanie. Ich rodzice oskarżają władze placówki o nieprzestrzeganie ich islamskich przekonań oraz o „indoktrynowanie” dzieci.

Dyrekcja szkoły odmówiła zmiany programu nauczania. Oskarżyła również protestujących o rozpowszechnianie kłamstw. Co ciekawe, władze szkoły twierdzą, iż wielu z demonstrantów nie posiada dzieci uczęszczających właśnie do tej szkoły.

Szef miejscowej policji, Dave Thompson wyraził swoje zaniepokojenie protestem: "W ciągu ostatnich 24 godzin miało tam miejsce wiele przestępstw kryminalnych. Policja będzie prowadzić dochodzenia i dążyć do postawienia tych ludzi przed wymiarem sprawiedliwości. Jako obywatel tego miasta z coraz większym niepokojem obserwowałem te protesty i retorykę wokół nich". Dodał również, że "szkoła podstawowa nie jest miejscem na kontynuację protestu na dużą skalę, jakkolwiek zgodnego z prawem".

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

3+2 =

Opinie użytkowników

Stefan 03.06.2019 Dokładnie. IKS DE!
George 31.05.2019 No !!!!!...w końcu się ruszyli
XD 30.05.2019 X D