Atak nożowników na polski sklep w Holandii! Policja opublikowała nagranie z monitoringu

Dwójka uzbrojonych napastników przeprowadziła atak na polski sklep w Holandii. W wyniku aktu agresji ranny został właściciel lokalu oraz jego pracownik. Miejscowa policja wszczęła już czynności mające na celu wyjaśnienie zdarzenia. Funkcjonariusze poszukują sprawców na podstawie nagrań z monitoringu, znajdującego się w sklepie.

Atak na sklep w Terneuzen miał miejsce 8 czerwca. Z opisu podejrzanych wynika, iż byli to wysocy mężczyźni o szczupłej budowie ciała. Jeden z nich miał kręcone ciemne włosy, natomiast znakiem charakterystycznym drugiego są broda oraz wąsy. Organy ścigania nie podały informacji o pochodzeniu sprawców.

Agresywni sprawcy wtargnęli na zaplecze sklepu prowadzonego przez polskiego obywatela. Dotkliwie pobili właściciela oraz jego współpracownika, pierwszemu z mężczyzn zadając kilka ciosów nożem.

Właściciel znalazł się w szpitalu, a jego stan ocenia się jako ciężki, ale stabilny, natomiast życiu jego pracownika nie zagraża niebezpieczeństwo. Na ten moment nie są znane dokładne motywy zbrodni, policja nie wyklucza, iż była to akcja o charakterze rabunkowym. 

Holenderska policja udostępniła nagrania z napadu w mediach. Funkcjonariusze proszą świadków oraz pozostałych obywateli o pomoc w ujęciu niebezpiecznych sprawców.

(źródło)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

8-1 =

Opinie użytkowników

Ms 12.06.2019 Nic niewidac